Agentura Najisto partnerem T Mobile Rozjezdů 2017

Publikováno 7. února 2017
Agentura Najisto partnerem T Mobile Rozjezdů 2017

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo jste už podnikat začali? Máte známé či příbuzné, kteří to také chtějí rozjet na vlastní triko? Nečekejte a přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů! Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i celostátním kole soutěže. Na všechny finalisty čekají ceny v celkové výši téměř 3 miliony korun. Regionální výherce může získat až přes 100 000 korun a celostátní vítěz Cenu poroty – finanční odměnu, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání v hodnotě zhruba 600 000 korun.

Za uplynulých šest let prošlo Rozjezdy několik tisíc začínajících podnikatelů z nejrůznějších oborů. Mezi zhruba třemi sty padesáti celostátními i regionálními vítězi najdete majitele cukráren, kaváren, školek, fotoateliérů nebo salonů, pekaře, výrobce kosmetiky, oděvů, obuvi a doplňků, vývojáře aplikací a softwaru a provozovatele řady dalších služeb. Všem z nich T-Mobile Rozjezdy pomohly splnit si sen, zbavit se šéfů a živit se na vlastní triko tím, co je doopravdy baví.

Hlavním partnerem je již popáté v řadě i Agentura Najisto: „I v tomto roce jsme se rozhodli spolupracovat na tomto skvělém projektu, který přináší začínajícím podnikatelům zajímavé možnosti. Naši specialisté a odborníci budou v rámci seminářů předávat své zkušenosti a znalosti z oblasti online marketingu. Máme radost, že můžeme být součástí projektu, který podporuje v této době ještě více zatěžované drobné podnikání “, říká Lukáš Raim, Product Manager Agentury Najisto.

Přihlášky do T-Mobile Rozjezdů můžete podávat do 19. března. Více informací o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

Adriana Petruláková, Agentura Najisto

Žádný komentář

Buďte první, kdo okomentuje tento příspěvek.

Napište komentář

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Proč vybrat nás?

  • Rozumíme podnikání našich klientů
  • Specializujeme se na malé a střední podniky
  • Staráme se o 13 500 klientů po celé ČR
Více o nás »

Případová studie

E-shop Tehotne.cz Studie: E-shop Tehotne.cz

Podařilo se nám navýšit míru prokliku o 184 % při zlepšení pozice o 36 %.

Celá případová studie »