Pozvedněte svůj byznys

Využijte možnosti online marketingu k propagaci své firmy a svých služeb. Přilákejte více zákazníků a zvyšte své zisky. Buďte vidět na více místech a mějte své investice pod kontrolou. Připravili jsme pro vás mix produktů, které vám pomůžou posunout vaše podnikání na vyšší úroveň, ať už jste živnostník nebo menší firma.

strednipodnik_pruhledny_vektor_velkaikona
Smartvac

Zaujmete působivou webovou prezentací

Své zákazníky upoutáte moderními webovými stránkami na vlastní doméně. Díky jednoduché administraci zvládnete jejich úpravu úplně sami. Díky responzivnímu designu vám neuniknou zákazníci na mobilních zařízeních. To vše za fajn cenu a s minimálními náklady do budoucna.

Zviditelníte se na oblíbených místech

Díky prémiovému zápisu v katalogu Najisto.cz budete více vidět a máte tak možnost získat nové zákazníky. Klient o vás najde všechny potřebné informace a může vás ihned oslovit. Navíc budete vidět ve vyhledávání tradičního českého portálu Centrum.cz.

katalog-najisto-sekce
google-ppc-reklama

Získáte více zákazníků

PPC reklama je efektivní způsob, jak získat více relevantních návštěvníků na web, a tudíž i potenciálních zákazníků. Výhodou PPC reklamy je vysoká účinnost, zacílení na danou skupinu uživatelů a měřitelnost výsledků. Současně máte přehled o svých investicích. U PPC reklamy totiž neplatíte za zobrazení, ale za proklik.

Začni psát a pak stiskni Enter pro zahájení vyhledávání